Oriflame Amber

Oriflame Amber

Oriflame Amber

Oriflame firması, kurulduğu ilk günden bugüne kadar sürekli olarak kendini yenilemeyen ve özellikle ürün çeşitliliği bakımından her geçen gün daha zengin bir yelpazeye sahip olmaya başlamıştır. Bu noktada başta üretimini yaptığı parfümler olmak üzere birçok cilt bakımı ve kozmetik ürünlerinde yenilik yapmaktadır. Hem kadınlar hem erkekler için üretimini yaptığı ürünler sayesinde tüm insanlar için kullanabilecekleri kaliteli ve ekonomik fiyatlara sahip olan çeşitler piyasaya sürmüştür. Bu sayede hem herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilecek türler ortaya çıkmış hem de çok yüksek miktarda ödeme yapma gibi bir durumla karşı karşıya kalmadan ihtiyaçları olan ürünleri elde etmiş olmaktadırlar. Oriflame firması,bu sayede dünyanın dört bir tarafından talep edilmekte ve bu durumda ürün yelpazesini daha da geniş kitlelere göre ayarlanmasına yardımcı olmaktadır.

Oriflame Ürün Çeşitliliği

Amber Elixir Krem, parfüm, roll-on ve diğer tüm ürünlerin dünya genelinden kabul görmesi ve bununla birlikte insanlar tarafından günlük hayatlarında aktif bir şekilde kullanıyor olması, bu ürünlerin dünya üzerinde çeşitli bölgelere çok hızlı bir şekilde yayılmasını da doğrudan etkilemiştir. Yapılan yoğun klinik çalışmaları göz önüne alınarak birçok doğal kokunun da eklenmesi suretiyle ortaya çıkan bu ürünler aynı zamanda insanları psikolojik olarak da olumlu yönde etkilemektedir. Kendileri için istedikleri ürünleri temin eden insanlar bu sayede daha sağlıklı bir düşünce yapısına sahip olmaktadır.

Oriflame Amber Elixir Mystery

Oriflame Amber Elixir Mystery, muhteşem yapısıyla birlikte kendinizi en iyi ifade edebileceğiniz parfümler arasında yer almaktadır. Baltık Denizinden gelen göz alıcı bir güzelliğe sahip olmakla birlikte aynı zamanda renginin sağlamış olduğu tutkuyu damarlarınıza kadar yaşayacaksınız. Kızıl amber taşının eşsiz güzelliği ile kızıl zambak notasının efsanevi uyumu sayesinde çok daha keyifli bir ürün ortaya çıkmıştır. Partnerinizi baştan çıkarmak istiyorsanız ve gizem dolu bir geceye hazırsanız Amber Elixir Mystery EDP‘nin mutlaka denemeniz gereken bir ürün olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Oriflame Amber Elixir Mystery yorumlar bakımından değerlendirildiğinde özellikle ilk defa kullanmaya karar veren kişiler üzerinde oluşturmuş olduğu etki daha net bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Bununla birlikte ilk satın alma sırasında tereddüt yaşadığını fakat ilk kullanımından sonra adeta bir bağımlı haline geldiğini söyleyen çok sayıda kullanıcı bulunmaktadır. Ayrıca partnerine hediye olarak aldığını ve bu hediyenin çok etkili olduğunu söyleyenler de bulunmaktadır.

Amber Elixir Night

Amber Elixir Night ile sıcak ve şehvetli bir geceye hazır olun. Partnerinizi tahrik etmek ve onunla keyifli dakikalar geçirmek istiyorsanız mutlaka tercih etmeniz gereken bir ürün. Bergamot, yabani gül ve tütsünün bir araya getirilmesiyle ortaya çıkan muazzam kokuyla birlikte gerçek kimliğinize de kavuşmuş olacaksınız. Bununla birlikte taban, paçuli ve sarhoş edici vanilya uyumuyla birlikte haz alacağınız bir gece yaşamış olacaksınız. Oriflame Amber Elixir Mastery‘de olduğu gibi bu ürününde çok özel bir şekilde dizayn edilmiş şişesi mevcuttur. Amber Elixir Night genel olarak siyah bir şişe rengine sahiptir. Çizgiler şeklinde aşağı doğru inen paralel çizimler birbirini takip ederken altın rengi boğaz ayrıntısı şişeye bambaşka bir hava katmaktadır. Ayrıca kapak kısmında ise yine altın rengi işlemeler yer almakla birlikte üst tarafında parfümün oyma şeklinde kazınmış metal altın bir tabaka bulunmaktadır. Amber Elixir Night, 50ml EDP olarak satın alınabilir.

oriflame amber

Amber Parfüm Erkek

Oriflame Amber parfüm erkek, sadece kadınların değil aynı zamanda erkeklerin de yararlanması için üretilmektedir.

Bu noktada birçok firma sadece bayanları baz alarak üretimlerini gerçekleştirmektedir. Erkeklerin bu noktada kaliteli parfüme erişemedikleri durumlar ortaya çıkabilmekteydi. Bundan dolayı Oriflame firması, hizmete başladığı ilk günden beri hem kadın hem de erkekler için bol çeşidi bulunan ürünler üreterek herkesin faydalanabileceği türden çalışmalar yapmaktadır. Amber parfüm ise kadınlar tarafından beğenildiği kadar erkekler tarafından da talep edilen bir ürün olmuştur.

Özellikle hem erkek hem de kadının doğasına uygun olacak şekilde Oriflame firmasının, tasarlaması üzerine herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilecek türleri bulunan çalışmalar ortaya çıkmıştır. Bu çalışma ile birlikte Amber kokusunun vermiş olduğu muhteşem hissi hem erkek hem de kadınlar rahatlıkla kullanabilmekte ve partnerlerini bu şekilde etkisi altına alabilmektedir.