Oriflame Baby o

Oriflame Baby o

Oriflame Baby o
Oriflame baby o, yaptığı çalışmalar sayesinde insanların ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda her geçen gün kendisini yenileyerek daha güzel ve kaliteli ürünlerin ortaya çıkması adına çalışmalar yapmaktadır. Oriflame, cilt bakım ve kozmetik sektöründe çok büyük bir satış hacmine sahip olmakla birlikte dünya genelinde milyonlarca müşteriye sahip bir firmadır. Bununla birlikte sadece yetişkinler için değil aynı zamanda bebekler için de yeni ürünleri ortaya çıkartarak, ebeveynlerin gönül rahatlığıyla kullanabilmeleri için fırsat oluşturmaktadır.
Bebekler, yapı itibarıyla hassas oldukları kadar aynı zamanda çok narin bir cilt yapısına sahiptir. Bu durumun bu şekilde olması ile birlikte bebekler için özel olarak üretim yapılması gerekmekte ve onların narin ciltlerine zarar vermeyecek ürünlerin kullanılıyor olması gerekmektedir. Oriflame firması, bu anlamda yaptığı bütün çalışmaları göz önünde bulundurarak çok özel ürünlerin ortaya çıkmasını sağlamakta ve bebeklerin zarar görmeyeceği şekilde ürünler tasarlamaktadır.
Oriflame Baby O Vücut Yağı
Bebeğinizin hassas cildine zarar vermeyecek şekilde tasarlanan vücut yağı, İsveç Yulaf Yağı ve Tohum Yağı Kompleksi barındıran içeriği sayesinde bebeğinizin daha rahat bir dönem geçirmesine yardımcı olmaktadır. Cilt üzerinde oluşan pürüzleri ortadan kaldırırken aynı zamanda daha sağlıklı bir cilde sahip olmasını sağlar. Bebek cildine özel olarak tasarlanan bir ürün olmakla birlikte aynı zamanda annelerin de kullanımına uygundur. Oriflame Baby O Vücut Yağının kolay emilme özelliği ve yeni doğanlar ile hassas ciltlere uygun olması sayesinde sorunsuz bir şekilde kullanım imkanı oluşturmaktadır. Ayrıca alerjik ve dermatolojik testlerden geçirilmiş olmakla birlikte birçok başarılı pediatrist tarafından önerilmektedir. Oriflame Baby O Vücut Yağı %95 doğal içeriklere sahip olan bir üründür.
BABY O Temizleme Sütü
İsveç Yulaf Yağı bulunan içeriği sayesinde bebeklerin narin ciltlerine herhangi bir zarar oluşturmadan kullanım sağlar. Özellikle bez bölgesine uygulanmasıyla birlikte çok güzel sonuçlar alınması mümkün olmaktadır. Bebeklerin uzun süreli bez kullanıyor olmalarından dolayı, bu bölgeyi rahatlatarak korur, rahatlatır, yumuşatır ve bununla birlikte aynı zamanda ilgili bölgeye gerekli olan bakımın da yapılmasını sağlar. %95 doğal içeriklere sahip olan Oriflame Baby O Temizleme Sütü, pediatristler tarafından önerilmektedir.
Oriflame Baby O Saç ve Vücut Şampuanı
Bebekler için en önemli olan ürünlerden birisi de şampuandır. Özellikle hassas ve korumasız olan gözlerinin muhafaza edilebilmesi oldukça önemlidir.Oriflame Baby O Vücut Şampuanı, göz yakmayan jel formülü sayesinde bu sorunun ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır. Sadece göz yakmama özelliği değil aynı zamanda vücudun temizlenmesi ve gerekli bakımın yapılması konusunda da yardımcı olmaktadır. Ayrıca bebeklerin çok hassas olan saç ve saç diplerini temizleme konusunda oldukça hassas davranarak, ciltlerinin temizlenmesine yardımcı olmaktadır. İsveç Yulaf Yağı bulunan içeriğinin %95’i doğal içeriklerden oluşmaktadır. Ayrıca hafif köpüklü formülü sayesinde daha bebeklerinize daha iyi bir bakımın yapılmasını sağlayacaktır.