Oriflame Eclat Femme

Oriflame Eclat Femme

Oriflame Eclat Femme

İnsanlar bazı noktalarda kendilerini kullandıkları parfümlerle ifade edebilmektedir. Bu parfümler hem onların kişiliğini hem de kararlılıklarını ortaya koymaktadır. Genel olarak bakıldığında insanların en fazla kullandığı ürünleri şöyle sıralayabiliriz;

Oriflame Eclat Femme Weekend

Oriflame Eclat Femme Weekend, zarif ve şık görüntüsünün altında oldukça muazzam bir zevke sahip olan kişiler için tasarlanmış içeriği ile dikkatleri çekmektedir. Fransızların parfüm konusundaki ince zevkine sahip olan bu ürün, sade olmasının yanı sıra, sahip olduğu şıklıkla birlikte tüm ilgileri üzerine çekebilmektedir. Çiçek, meyve ve yeşil özlerin bir araya gelerek oluşturmuş olduğu bu ürün, aynı zamanda ferahlığın ve rahatlığında sembolü olarak kabul edilebilir. Özellikle tutkunun ön planda olması ile birlikte bu tutkunun çok ön planda tutulmadığı durumlar için oldukça ideal bir tercih olacaktır. Ortamda bulunduğunu fark ettirecek ama sadeliği ile de göze batmayacak bir tercih olacaktır.

Oriflame Eclat Mademoiselle

Oriflame Eclat Mademoiselle, oldukça şık bir şişe tasarımına sahip olan bu ürün narin, egzotik ve bir o kadarda kadınsı dokusuyla kullanıcılarının kişiliğini net bir şekilde ortaya koymaktadır. Özellikle hibiskus çiçeği ve miskin mükemmel uyumunun yakalanmış olduğu bu tasarım, romantik ve sofistike bir durumun yaşanmasına yardımcı olacaktır. Sağlamış olduğu bu hissiyatla birlikte kendinizi daha iyi hissederken aynı zamanda dişiliğin ön plana çıkması hususunda da önemli bir adım atmış olacaksınız. Kokusu ve etkisi ile partnerinizi tesiriniz altına kolaylıkla alabilirken aynı zamanda bulunduğunuz ortamdaki tüm gözler size çevrilecektir.

Eclat Homme

Eclat Homme, ilk bakışta lüks ve zarafeti rahatlıkla görebileceğiniz şişe tasarımına sahip olmakla birlikte hem modern hem de geçmiş dönemlerde kullanılabilecek ürünler arasında yer almaktadır. Ağaç kavunu ve barenia derisi özleri ile harmanlanmış olan bu ürün, kalıcı kokusuyla bulunduğunuz ortama etkinizi bırakacaktır. Oldukça güzel bir kokuya sahip olan ve ilk duyulduğunda istemsizce tepki verilmesine neden olan tadı ile birlikte kendinizi daha iyi bir şekilde ifade edebileceksiniz. Sofistike ve erkeksi çekiciliği açığa çıkartacak olan bu ürün sayesinde bulunduğunuz ortamda en fazla dikkat çeken kişi siz olacaksınız.

Eclat Femme

Eclat Femme, narin yasemin çiçeklerinin yer aldığı bu tasarımda zarafetin yanında sadeliği de birlikte bulacaksınız. Yasemin çiçeklerinin sağlamış olduğu güzel kokunun yanı sıra inanılmaz ışıltısı ve asaleti sayesinde geçmişle günümüzü çok iyi bir şekilde harmanlayacaksınız. Tarihi bir doku özelliği taşımakla birlikte aynı zamanda modernizmede ayak uydurmayı başarabilen bu ürün sayesinde hem kendinizi daha çekici bir hale getirmiş olacak hem de çevrenizde bulunan insanlar tarafından daha fazla talep edilen kişi konumuna ulaşacaksınız.

Eclat Weekend

Eclat Weekend, ilk bakışta pembe tonlarındaki tasarımı sayesinde kadınlara özgü olan durumunu ortaya koyan bu ürün çiçeksi, meyve ve yeşil bitkilerden elde edilen özler sayesinde tutkuyu ve aşkı ortaya koymaktadır. Kullanan kişinin günlük hayat içerisindeki neşesine neşe katması ve daha canlı bir hale getirmesi sayesinde oldukça sık kullanılmaktadır. İçinde birçok çiçek ve meyve özü bulunan bu ürün, aynı zamanda doğallığı da temsil ederek sizin daha mutlu ve huzurlu bir ruh haline sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

oriflame eclat

Oriflame Eclat Amour

Oriflame Eclat Amour, romantizmin yaşanması noktasında çekinceleri bulunmayan insanların ilk tercihi olmaktadır. Aynı zamanda partnerinizle daha sıcak bir ilişkinin başlangıcını yapmanız konusunda size yardımcı olacaktır. Beyaz menekşe, beyaz süsen ve sedir ağacı özlerinin bir araya getirilerek çok güzel bir şekilde harmanlanması neticesinde ortaya çıkan bu ürün, oldukça etkili ve kullanışlıdır. Oriflame Eclat Amour size romantizmi yaşatırken aynı zamanda sadeliği ve zarafeti de birlikte sunacaktır.

Eclat Femme Erkek Parfüm

Eclat Femme Erkek Parfüm, sayesinde ruhunuzda ve kalbinizde bir kıpırtı olduğuna şahit olacaksınız. Gücüm ve güzelliğin ön planda tutulduğu ve insanlar arasında takdir görme isteğinin ön planda olduğu durumlarda rahatlıkla kullanılabilecektir. Güç ve güzelliğin yanı sıra içeriğinde bulunan narin yasemin çiçeklerinin de etkisiyle aynı zamanda sade ve saygı duyulan bir kişiliği bulunmaktadır. Aynı zamanda bu durum partnerinize etkiniz altına almanıza ve erkeklik duygularınızı karşı tarafa çok iyi geçirmenize yardımcı olacaktır. Bununla birlikte tarihi bir dokusu bulunmasıyla da insanlar arasında rahatlıkla kabul görebilmektedir.