Oriflame Giordani Gold

Oriflame Giordani Gold

Oriflame Giordani Gold

Giordani Gold Oriflame, birçok ürün gibi dünya genelinde kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle insanların bu alanda kaliteden ödün vermiyor olmaları, bu ürünlerin 40 yıldan fazla bir süredir kullanılmalarına zemin hazırlamıştır.

Birçok insan bu ürünleri kullanırken Oriflame Giordani parfüm kullananlar tarafından yapılan yorumları okumakta ve buradan hareketle karar vermektedir. Genel olarak bakıldığında kullanıcıların tamamına yakını satın aldığı ürünlerden memnun olduğunu ifade ederken aynı zamanda başkaları tarafından da alınması tavsiye edilmektedir. Bundan dolayı oldukça hızlı bir yayılım göstermekte ve dünyanın dört bir tarafında kullanılmaya başlanmıştır.


Oriflame Giordani Gold Essenza

Oriflame Giordani Gold Essenza, Giordani Gold tarafından günümüzden 40 yıl önce kadar tasarlandığından beri günümüze kadar varlığını devam ettirebilmiştir. Bunun en büyük nedenlerinden birisi ise içeriğinin kaliteli olması kadar, insana verdiği hazzın da yüksek olmasıdır. Oriflame Giordani Gold Essenza’da çok özel Lüks Portakal Çiçeği Özü kullanılmakla birlikte gerçek lüksün ve gösterişinde merkezi olmasının asıl nedenini ortaya koymaktadır. Bu lüks ve gösteriş şişe tasarımında da kendisini ortaya koymuştur. Çok şık ve gösterişli bir tasarıma sahip olan ürün, aynı zamanda ilk bakışta kendisine hayran bırakmaktadır. Ayrıca meyvemsi ve odunsu kokusu ile birlikte müthiş bir deneyimi yaşamanıza yardımcı olmaktadır.

Giordani Gold Original

Giordani Gold Original, 40 yıllık bir deneyimin yolculuğuna şahit olmanıza yardımcı olacaktır. Giordani Gold tarafından ilk tasarlandığı orijinalliği korunan bu üründe kendinizi bulacaksınız. İçeriğinde yer alan portakal çiçeği ile birlikte mis zambağı, beyaz yasemin ve mandalina özlerinin çok iyi bir şekilde harmanlanmasıyla ortaya çıkmıştır. Özellikle içinizde yer alan sıcaklık ve tutkunu net bir şekilde ortaya çıkması konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Oriflame Giordani Gold Essenza Sensuale

Oriflame Giordani Gold Essenza Sensuale, yeni bir cazibeye sahip olmanız adına oldukça önemli bir karar olacaktır. İkonik bir kokuya sahip olmakla birlikte aynı zamanda sizin bir cazibe merkezi olmanızı sağlayacak olan yapısıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Oldukça yüksek bir yoğunluğa sahip olduğundan dolayı kalıcılığı ve etkisi uzun süre devam ederken aynı zamanda tutkunuzun oluşturduğu çekim gücünden de kimsenin kurtulmasının fırsatı olmayacaktır. 

Giordani Gold White

Giordani Gold White, özgürlüğü damarlarınızda kadar yaşamanıza yardımcı olacaktır. Özellikle hayatın tadını alma noktasında kendinizi özgür ruhlu olarak tanımıyorsanız mutlaka bu ürünü kullanmanızı tavsiye ederiz. Neşe ve hayatın tadını alabilmenize yardımcı olurken aynı zamanda kadınsı ve taze kokusu sayesinde de adeta bir cazibe merkezi olmanız konusunda da yardımcı olacaktır. Kullanımı sırasında hem saf hem de tutkulu bir kişilik olduğunuzu net bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Portakal çiçeği suyunun canlı özünü içinde barındıran ürün, aynı zamanda sizin de hayatınızı canlı bir şekilde yaşamanıza yardımcı olacaktır.

Giordani Gold Man

Giordani Gold Man, ilk olarak şık bir tasarıma sahip olmasıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Şişe yapısının güzelliği kadar gösterişli de olması aynı zamanda albenililiğini yükseltmektedir. Özellikle altın renginde işlenmiş olan kapağı lüksün ve zarafetin en temelini oluşturmaktadır. Giordani Gold tarafından tasarlanan efsanevi kokusunun yeniden yorumlanarak hayat bulması sağlanan Giordani Gold Man, özellikle kalite noktasında ödün vermeyen kişilerin tercihi olacaktır. Bergamot ve karabiber özlerinin birleşimi ile birlikte ortaya çıkan tutkulu koku, aynı zamanda kendinize ait bir kişiliğinizin olduğunda net bir şekilde ortaya çıkartacaktır.

giordani gold

Giordani Gold Fondöten

Giordani Gold Fondöten, cildinizi düzleştirmek ve daha güzel bir görünüm elde etmek için kullanılabilmektedir. Özellikle kullanımı sonrasında başkaları tarafından fark edilmesi oldukça zor olan bu ürün, aynı zamanda doğallığın korunması noktasında da oldukça önemli bir adım olarak tanımlanabilir. Cildinizde meydana gelen pürüzleri ya da kırışıklıkları ortadan kaldırmak ve bu sayede daha genç bir görünüme elde etmenize yardımcı olmaktadır. Böylelikle hem daha genç ve pürüzsüz bir görünüme sahip olabilir hem de arkadaşlarınız arasında takdir gören birisi olmayı başarabilirsiniz. Onun için kullandığınız ürünlerin kaliteli olması ve kullanıldığı alanda sırıtmadan güzel bir şekilde durabiliyor olması gerekmektedir. İşte bu ürün sayesinde hem karışıklık ve pürüzler ortadan kaldırılmış olacak hem de fondöten kullandığınız fark edememiş olacaktır.