Oriflame ile Ev Kadınlarına Ek Kazanç

Oriflame ile Ev Kadınlarına Ek Kazanç

Oriflame ile Ev Kadınlarına Ek Kazanç

Günümüzde insanların geçim konusunda yaşadığı sıkıntılar, ek işler yapma noktasında bir zorunluluğu ortaya çıkarmıştır. Sadece bir işte çalışarak hayatını yaşamaya çalışan insanlar, oldukça büyük sıkıntılarla karşılaşabileceği için aynı zamanda birçok farklı alanlarda ek iş bulma arayışına girmektedir. Bununla birlikte ev kadınlarının da bu noktada hem eşlerine hem de aile bütçesine katkı sağlamak için bir arayışa girdiği bilinmektedir. Bu durumda ev kadınlarının hem yorulmamaları hem de yapacakları işi severek yapmaları adına,Oriflame firması çok büyük bir atılım yaparak onlara yardımcı olmuştur.

İsveç menşeili bir firma olmasına rağmen dünyanın tüm bölgelerinde aktif bir şekilde ürünleri kullanılan Oriflame, ülkemizde de oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bu ürünler içerisinde kadınlara ve erkeklere özel cilt bakımı ve kozmetikürünleri bulunmakla birlikte, özellikle kadınların ihtiyacı olan tüm ürünleri kolaylıkla elde edebilmeleri mümkündür. Bu durumun oluşması sayesinde ev kadınları içinde ek kazanç elde edebilmeleri mümkün olmuştur. Oriflame, her ay düzenli bir şekilde ürün katalogları yayınlayarak satışa sunduğu ürünleri tanıtmaktadır. Bu sayede insanlar bu kataloglar üzerinden ihtiyaçları olan ürünleri seçerek satın alabilmektedir. Peki, bu durumda ev kadınlarının ek kazanç elde edebilmeleri nasıl mümkün olacaktır?

Ev Kadınları Nasıl Para Kazanacak?

Ev kadınlarının kazanç elde edebilmesi için Oriflame’ın uzun yıllardır kullandığı sistem oldukça başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Bu sistem içerisinde her ay düzenli bir şekilde yayınlanan kataloglar üzerinden ürün satışı gerçekleştirerek kar elde etmek amaçlanmaktadır. Bu noktada Oriflame’ın kataloglar yardımıyla fiyatlandırdığı ürünleri bulunduğu bölgedeki insanlara tanıtarak, göstererek ya da kendi kullandığı ürünleri tavsiye ederek onların da satın almasına yardımcı olacaklardır. Bu ürünlerin hem Oriflame markası altında üretiliyor olmaları sayesinde kalite hususunda herhangi bir sıkıntının ortaya çıkmaması garanti altına alınırken aynı zamanda piyasadaki çok yüksek meblağlara satılan ürünlerle eşdeğer olan ürünleri, çok daha uygun fiyata satın almaları mümkün olacaktır.

Bu durumda birçok kişi piyasadaki yüksek fiyatlı ürünler yerine daha kaliteli fakat daha uygun fiyatlı olan bu ürünleri satın almak isteyecektir. Ev kadınları bu satışları,yayınlanan kataloglar üzerinden gerçekleştirdikten sonra Oriflame üzerinden sipariş geçeceklerdir. Bu sipariş geçme aşamasında Oriflame’ın bayilerine özel olarak indirimli fiyatlar üzerinden hesaplama yapması söz konusu olacağı için aradaki fark, satışı yapan ev kadınına kalacaktır. Bu sayede ev kadınlarının dergi üzerinden yaptığı satış miktarlarının daha altında bir tutarı firmaya ödeme yapmaları sağlanarak aradaki ortaya çıkan fiyat farkı hem kendileri için hem de aile bütçesi için ek bir gelir olarak yazdırmış olacaktır.

ORİFLAME İLE EV KADINLARINA EK KAZANÇ

Ne Kadar Çok Satış O Kadar Çok Gelir!

Bununla birlikte yaptığınız satış performanslarına bağlı olarak size özel kampanyalarında ortaya çıkması mümkündür. Bu sayede belirlikriterleri tamamlamış olan ya da aktif çalışan tüm üyeler için birçok farklı fırsatlar ortaya çıkacaktır. Böylelikle sadece bir ürün satın alabileceğiniz ücret karşılığında daha fazla ürünü satın alabileceksiniz. Çoğu zaman belli tutarda sipariş geçmeniz karşılığında da birçok ürün tarafınıza hediye olarak gönderilecektir.Bu aşamada gönderilen hediye ürünüdilerseniz kendi ihtiyaçlarınız için kullanabilecek,dilerseniz de o ürünün de satışını gerçekleştirerek kar elde edebileceksiniz.

Bu noktada daha fazla kar elde etmek de sizin elinizde olacaktır. Sadece yaşadığınız bölgedeki arkadaşlarınıza satış yaparak kâr elde edebilecekken daha fazla kişi ile iletişime geçerek bu kar oranını daha yüksek meblağlara çıkarmanıza mümkündür. Bu durumun en avantajlı tarafı ise ek gelir elde etme sırasında herhangi bir sermaye ihtiyacınızın olmayacak olmasıdır. Bu durumda ürünlerin temini ya da katalog basımı için herhangi bir ücret ödemeyeceğiniz gibi aynı zamanda firmanın reklamlarından da yararlanacağınız için ürünlerin tanıtımı amacıyla herhangi bir reklam çalışmasını da yapmanız gerekmeyecektir.

Ayrıca belirli bir bölgede işyeri açma zorunluluğunuz da olmayacağından dolayı herhangi bir giderin olması söz konusu olmayacaktır. Bu sayede sadece Oriflame firmasına ait kataloğu temin ederek hızlı bir şekilde ve kesintisiz olarak kar elde etmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca yeni üye olanlar için birçok yeni avantajın da sunulacağı ve yeni üye olanlara özel fiyatlandırmaların yapılacağını da aklınızda bulundurmalısınız. Böylelikle daha ilk satışınızı gerçekleştirme anından itibaren para kazanmaya başlamış olacaksınız.