Oriflame Krem

Oriflame Krem

Oriflame Krem

Oriflame el krem çeşitleri incelendiğinde bu ürünlerin insan tenine ne kadar faydalı olduğu daha net bir şekilde anlaşılacaktır. Gün içerisinde kullanabileceğiniz gibi sabah uyandığınızda ve akşam yatarken de kullanmanız yeterli olabileceği için periyodik bir şekilde kullanırsanız elinizde çok ciddi iyileşmelerin oluştuğunu görmekle birlikte aynı zamanda aynı deformasyonlara uğramayacağını da fark edeceksiniz.

Bununla birlikte sadece el kremi değil çeşitli vücut kremleri de bulunmaktadır. Bu kremlerin insan sağlığı üzerinde oldukça olumlu etkileri bulunmaktadır. Oriflame kremleri kullananlar tarafından yapılan yorumlar üzerinden çeşitli değerlendirmeler yapıldığı takdirde, aslında bu ürünlerin ne kadar faydalı olduğu ve çok acil bir şekilde kullanımına başlanması gereken ürünler olduğu anlaşılacaktır.

Tender Care

Tender Care, küçük ve şık bir görünüme sahip olduğu kadar aynı zamanda oldukça etkili olan bir üründür. Özellikle içeriğinde ki doğal balmumu ve E vitamini sayesinde mucizevi bir krem olduğunu daha ilk kullanımda anlayacak ve çantanızdan asla ayırmayacaksınız. Yoğun formülü sayesinde cildinizde meydanda gelen kuruluğun ortadan kalkmasında etkili olduğu gibi aynı zamanda yumuşaklık ve canlılık kazandırarak daha parlak bir görünüme sahip olabilirsiniz. Genel olarak dudak, yüz ve tırnak diplerinde kullanımı tercih edilmekle birlikte vücudunuzun diğer kısımlarında da kullanılabilir. 

Oriflame Krem Milk Honey Gold

Milk & Honey Gold Besleyici El & Vücut Kremi olarak tanınan ürünün isminde bulunan “Milk & Honey” aslında ürün içeriği hakkında da bizlere fikir veriyor. Doğal olarak kullanılan “Süt ve Bal” faydaları saymakla bitmeyecek ürünlerdir.

Oriflame krem Milk Honey Gold, yüz, saç ve vücut bakımı için rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Bu ürünün kullanımıyla birlikte gün boyunca teninizin yumuşak ve hoş kokulu olduğunu hissedeceksiniz. Organik süt ve bal özlü formülü sayesinde teniniz için gerekli olan nemi sağlayarak aynı zamanda yıpranmama konusunda da size yardımcı olacaktır. El ve vücut kremi olarak kullanılan Milk & Honey Gold’un gün içinde kullanımlarını şu şekilde uygulayabilirsiniz;

  • El için: Elinizde kullanmak için küçük bir miktar krem aldıktan sonra elinize sürmeye başlayın ve krem tamamıyla derinize nüfus etmesini sağlayana kadar masaj yapın. 
  • Vücut için: Vücut kremi olarak kullanmak istemeniz durumunda ise tercihen banyodan sonraları kullanmanız daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. banyo sonrasında iyice kurulanmanızın ardından kuru ve temiz olan cildinize direkt olarak uygulayabilirsiniz. Bu uygulama sırasında da yine kremin derinize nüfus etmesini sağlayana kadar masaj yapmanız yeterli olacaktır.

Oriflame Krem Divine

Oriflame krem divine, besleyici ve nemlendirici özelliği sayesinde vücudunuzun daha sağlıklı olmasına ve görünmesine yardımcı olacaktır. Oriflame krem divine, oldukça hafif ve yağsız olarak üretilmiş olmakla birlikte hoş koku sağlaması açısında da gerekli müdahaleler yapılmıştır. Ayrıca formülü sayesinde kolaylıkla uygulanabildiği gibi kokusunun da uzun süre devam etmesi sağlanmıştır. 

Oriflame Possess Krem

Oriflame Possess krem, kullanışlı ve gün içinde kendinizi daha rahat hissetmenize yardımcı olabilecek bir vücut kremidir. Uygulanması pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Özellikle elinizle tüm vücudunuza sürerek uygulayabilirsiniz. Bununla birlikte cildinize kazandıracağı nem ve yumuşaklık sayesinde daha parlak bir görünüme sahip olacaksınız.

Oriflame Krem Softcaress

Oriflame krem softcaress, özellikle el ve tırnaklar için kullanımı tercih edilen bir üründür. İçeriğinin hafif yapılı ve hızlı bir emilime izin vermesinden dolayı, vücudun bu kısımlarında daha etkili olabilmektedir. Burada yaşanan hızlı emilim sayesinde el ve tırnakları besleyerek gerekli olan bakımın yapılmasını sağlamaktadır. Formülünde kullanımı tercih edile Makadamya fındık yağı sayesinde cildinizin kurumasına karşı oldukça etkili olabilecek bir savunma silahıdır. Ayrıca el ve tırnak bölgesinde kullanıldığından dolayı yapışkanlık hissi uyandırmaması içinde gerekli olan tüm önlemler alınmıştır. Bu sayede elleriniz gün boyunca güvende kalacaktır. 

tender care

Oriflame Love Potion Krem

Oriflame Love Potion krem, romantik kadınların tutkusu haline gelmiştir. İçeriğinde bulunan yüksek oranda konsantre koku sayesinde gün boyu güzel kokuya sahip olurken aynı zamanda cildinizi yumuşatarak daha parlak bir görünüme sahip olmanıza da yardımcı olmaktadır. Zencefil, kakao tomurcukları ve çikolata özleriyle özdeşleşmiş olan Oriflame Love Potion Krem, romantizmi yaşamanıza yardımcı olurken aynı zamanda büyüleyici ve baştan çıkarıcı bir görünüme sahip olmanızı sağlamaktadır.