Oriflame Parfümleri

Oriflame Parfümleri

Oriflame parfümleri, özellikle her zevke göre farklı bir şekilde ortaya çıkmış olan muhteşem bileşenlerden meydana gelmiştir. Sizi ve yaşam tarzınızı yansıtmanız noktasında yardımcı olan kokular sayesinde normal de çok yüksek fiyatlara satın alabileceğiniz parfümleri çok daha uygun fiyatlara satın alabilme ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Oriflame Divine Kadın Parfümü EdT

İçeriğinde bulunan menekşe yapraklarının tamamen doğal yollarla elde edilmiş orkideyle birleştirilmesiyle ortaya çıkmış olan muhteşem bir parfüm. Bu bileşenlere sandal ağacı ve misk kokularının da hafif bir şekilde eşlik etmesiyle birlikte ortaya dayanılmaz bir koku çıkmıştır. Oldukça etkili ve ilk hissedilmesinden saatle sonra bile tesirinden kurtulamayacağınız bir güzelliğe sahiptir. Parfüm içeriğinde %15-20 oranında esans bulunmakla birlikte uzun süre kalıcılık sağlayacaktır.

Oriflame Eclat Toujours Erkek Parfümü EdT

OriflameEclatToujours Erkek Parfümü ile kendinizi tamamıyla aşka ait hissedeceksiniz. İçeriğinde bulunan bileşenler sayesinde partneriniz etki altına alarak ona asla unutamayacağı bir kokuyu hissettireceksiniz. Özellikle ilk tanıştığınız bir bayanı etki altına almak istiyorsanız mutlaka kullanmanızı tavsiye ederiz. 

Oriflame Miss Giordani Intense Kadın Parfümü EdP

Günlük hayatınıza pozitif enerji yaymanıza yardımcı olacak olan MissGiordaniIntense, daha fazla sosyalleşmenize yardımcı olacaktır. Çevrenize yaydığınız bu enerji sayesinde herkesin konuştuğu bir kadın olarak, çok daha fazla kişi üzerinde etki bırakmış olacaksınız. Lila tonlarında olan rengini portakal çiçeği ve mor gardenya çiçeği esanslarının harmanlanmasıyla almakla birlikte oldukça şık bir şişe tasarımına da sahiptir. Bununla birlikte misk ve vanilya yapraklarının hafif etkileriyle birlikte günlük yaşamınızda ki etkisini net bir şekilde görebilirsiniz.

Oriflame Signature Erkek Parfümü EdT

Karizmatik erkeklerin ilk tercihi olan Signature EdT, etkisi ile dillerden dillere dolaşmaya devam ediyor. İçeriğinde ki orijinalliği armut özlerinden almakla birlikte aynı zamanda Hindistan cevizi özüyle de farkındalık oluşturmanıza yardımcı olmaktadır. Kendisine güvenen ve karizmasını ön plana çıkartarak etkileyici olma adına adım atmak isteyen erkeklerin en fazla kullandığı parfümler arasında yer almaktadır. 

Oriflame Joyce Jade Kadın Parfümü EdT

Joyce Jade EdT ile hayatınızda yeni soluklar duymaya hazır olun. Eğlenceyi ve aktif olmayı seviyorsanız tam aradığınız parfümden bahsediyoruz demektir. Özellikle içeriğinde bulunan Yeşil elma, yabani orkide ve sandal ağacı özleri gibi birbirinden güzel esansların birleşmesiyle birlikte hayatınıza yeni bir tat katacaktır. Özellikle Joyce Jade EdT’yi ilk kullanmaya başladığınız andan itibaren hayatınızdan keyif almaya başlayacak ve yaşamın keyfini çıkartmaya alışacaksınız.

Oriflame Soul Erkek Parfümü EdT

Kişniş ve süetin aromatik uyumu ile ortaya çıkan ve muhteşem bir ritme sahip olan Soul Erkek Parfümü, bergamot ve ardıç ağacından alınan özlerden elde edilen tazelikle birleşerek ortaya muhteşem bir kokunun çıkmasını sağlamaktadır. Özellikle arka planda yer alan sandal ağacı ve paçulinin hafif etkisi ile de ortaya oldukça etkileyici ve ilk hissedildiğinde bir daha asla etkisinden kurtulamayacağınız bir parfüm çıkmıştır.

Oriflame Amber Elixir Mystery Kadın Parfümü EdP

Egzotik tatlarda bir parfüm arıyorsanız mutlaka denemenizi tavsiye edeceğimiz Amber Elixir Mystery Kadın Parfümü, kızıl amber taşının ilk bakışta etkisini göstereceği bir güzellik ve kızıl zambak özleriyle birlikte muhteşem bir şekilde harmanlanması sayesinde ortaya çıkmıştır. Amber Elixir Mystery Kadın Parfümü teninize ilk değdiği andan itibaren asla karşı konulamaz birisi olacağınızdan emin olabilirsiniz.