Oriflame Üye Ol

Oriflame Üye Ol

Oriflame Üye Ol

Günümüzde dünyanın tüm bölgelerinde aktif bir şekilde kullanılan ve insanlar arasında oldukça yaygın bir şekilde talep gören Oriflame, 1967 yılında İsveç’te kurulmuştur. Kurulumunun sonrasında özellikle kaliteli ürün tedariki ile birlikte uygun fiyat aralığında satış yapıyor olması, hızlı bir şekilde yayılmasına yardımcı olmuştur. İnsanlar arasında bu kadar hızlı yayılıyor olmasının bir diğer nedeni ise normal satış sisteminden oldukça farklı bir sistemi kullanıyor olmasıdır. Cilt bakım ve kozmetik ürünleri kapsamında hem ürün çeşitliliği bakımından hem de bu ürünlerin herhangi bir sağlık sorunu ortaya çıkarmadan kullanılmasını sağladığından dolayı, oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Oriflame Kayıt Sistemi Sayesinde Kazanmaya Başlayın

Oriflame, kullandığı sistem sayesinde insanların da faydalanabileceği bir ağ kurmuştur. Oriflame sisteminin temeli, üyeliğe bağlı bir şekilde gelişmektedir. Bu kapsamda hem firmanın ürünleri satılmış olmakta hem de bu satıştan insanların kar elde edebilmesi sağlanmaktadır. Oriflame firmasına üye olmak için herhangi resmi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan tüm gerekli olan çalışmaları yapabileceksiniz. Oriflame firmasına üye olmanızla birlikte kazanmaya anında başlayabilirsiniz. Üyelik sonrası size ulaştırılacak olan kataloglar sayesinde hem ihtiyacınız olan ürünleri satın alabilir hem de bu ürünlerin satışını gerçekleştirerek kar elde edebilirsiniz.

Sadece kendi ihtiyacınız olan ürünleri satın alarak normalde çok daha pahalıya satın alabileceğiniz ürünleri, düşük fiyatlara almış olacağınız için cebinizden fazla para çıkmayacaktır. Bu sayede hem paranızı tasarruf etmiş olacak hem de zaten almak istediğiniz ürünleri daha uygun bir fiyata satın alarak kar elde etmiş olacaksınız. Bununla birlikte Oriflame tarafından her ay düzenli bir şekilde yayınlanan katalogların içinde bulunan ürünleri de yakın çevrenizdeki kişilerle paylaşarak onların satın almasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede onlara da ürün satışı yaparak kar elde edebileceksiniz.

Ne Kadar Fazla Satış Yaparsanız O Kadar Çok Kar Elde Edersiniz

Buradaki kar oranı ise tamamen sizin ne kadar ürün sattığınıza bağlı olarak değişmektedir. Katalog fiyatları üzerinden satışını gerçekleştirdiğiniz ve parasını aldığınız ürünlerin Oriflame firmasına ödemesini yaparken katalog fiyatı üzerinden değil uygulanacak olan indirim sonrasında ortaya çıkan ücreti yatıracaksınız için aradaki farkı kar olarak kazanabileceksiniz. Ayrıca Oriflame firması, üyelerine genellikle çeşitli kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyalar aynı zamanda sizin daha fazla kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Çoğu zaman belli tutarda sipariş oluşturulması şartına bağlı olarak bazı cilt bakımı ve kozmetik ürünleri, siparişiniz ile birlikte hediye olarak gönderilmektedir. Bu esnada sadece sipariş verdiğiniz ürünlerin parasını ödeyeceğiniz için hediye olarak gelen ürünleri dilerseniz kendi ihtiyaçlarınız için kullanabilecek dilerseniz de bu ürünlerin de satışını gerçekleştirerek kazanç elde edebileceksiniz.

Ayrıca bazı ürünlerin set haline getirilerek daha uygun fiyatlara satışı gerçekleştirilebilmektedir. Bu kapsamda parfüm, deodorant, roll on, cilt kremi ya da vücut kremi gibi birbirinden farklı ürünlerin üçlü ya da dörtlü setler halinde bir araya getirilerek daha uygun fiyata satın alma işlemlerinin yapılması sağlanabilmektedir. Bununla birlikte sizler, bu ürünleri set halinde alarak daha sonra katalog fiyatı üzerinden tek tek satışını gerçekleştirebilir ve bu aşamada daha fazla kar elde etmiş olursunuz.

Oriflame kayıt sisteminde en önemli olan noktalardan birisi, satış yapmanızdır. Bu aşamada ne kadar fazla ürün satışı gerçekleştirirseniz o kadar fazla kar elde etmiş olacaksınız. Ayrıca bu sayede Oriflame firmasının aktif üyelerinden birisi olduğunuz için de sizin için özel indirimler ya da hediyelerin gönderilmesini sağlarsınız. Bununla birlikte Oriflame kayıt işlemi sonrasında ürün satışı yapmak zorunda da değilsiniz. Burada ki ürün satışının önemli olmasının tek nedeni sizin daha fazla kar elde etmenizdir. Sizin satış yapmak istemediğiniz durumlarda sadece kendi ihtiyacınız olan cilt bakımı ve kozmetik ürünlerini satın alabileceksiniz.

oriflame uye ol

Bu aşamada da yine kazanmaya ve kar etmeye devam edeceksiniz. Özellikle sizin içinde birçok özel indirim ve fırsat oluşacaktır. Sizlerde bunlardan faydalanarak para kazanabilirsiniz. Ayrıca satın almayı planladığınız ürünleri daha uygun fiyata alacağınız için zaten daha ilk siparişinizi oluşturduğunuzda kazanmaya başlamış olacaksınız. Bununla birlikte bu durumla yetinmek yerine daha aktif olabilir ve ciddi oranlarda gelir elde ederek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey ise Oriflame kayıt işlemini gerçekleştirmenizdir.