Oriflame Üye Olmak İçin 14 Neden

Oriflame Üye Olmak İçin 14 Neden

ORİFLAME ÜYE OLMAK İÇİN 14 NEDEN

Oriflame firması dünya genelinde verdiği hizmetlerle birlikte her insana hitap etmeyi başarmış ve bu sayede daha geniş kitlelere yayılarak büyük bir ağın ortaya çıkmasına yardımcı olmuştur. Oluşturulan bu ağ sayesinde insanlar hem kendi ihtiyaçlarını karşılarken hem de ek gelir olarak yeni bir sistemle tanışmıştır. Şimdi sizlere Oriflame üyesi olmak için 14 nedenden bahsedeceğiz:

 1. Kalite:Oriflame firması ile çalışmanız için en önemli nedenlerden birisi ürün kalitesidir. Piyasada bulunan birçok üründen daha kaliteli olan Oriflame ürünleri, bu sayede hem insan sağlığına hem de çevre koşullarına olumsuz sonuçlar da bulunmamaktadır. Cilt bakımı ve kozmetik ürünlerinin kaliteli olması gerektiğinden dolayı, bilinmedik markaları kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Uzun yıllardır dünyanın birçok bölgesinde kullanılan Oriflame, kalitesini ortaya koymakla birlikte aynı zamanda birçok kullanıcısının da bulunmasıyla ne kadar kaliteli bir ürün olduğunu net bir şekilde ortaya koymuştur.
 2. Fiyat:Oriflame firması çalışmalarında kesinlikle “fiyat”öncelikli bir prosedürden uzak durmaktadır. Özellikle kendi markasını oluşturarak ürünleri üreten ve piyasaya süren Oriflame, bu sayede birçok fiyat arttırıcı etkenlerden de uzak durmuş olmaktadır. Cilt bakımı ve kozmetik sektöründeki tüm marka ve ürünlerin incelenmesinin ardından Oriflame’ın hem kalite olarak çok üst seviyelerde olduğu hem de fiyat olarak oldukça düşük aralıklarda tutulduğu görülecektir.
 3. Ürün Çeşitliliği: Firma, kendi ürünleri üretmek ile birlikte aynı zamanda birçok ürüne ait onlarca çeşidi de seçenekleri arasına almıştır. Firma, genel olarak çıkardığı ürünü sadece belli kriterlere sahip olan kişilere değil farklı düşünce ve zevklere sahip insanlar içinde üretme kararı almaktadır. Bundan dolayı ortaya çıkan bir ürünün birçok çeşidini de aynı şekilde üretmekte ve satışı hazırlamaktadır. Bu sayede insanlar belirli bir ürünü satın almak istediklerinde bu ürünle ilgili birçok çeşidi de inceleyerek aralarından tercih yapabilmektedir.
 4. Para Kazanma:Oriflame firması, sadece “para kazanmak” üzerine kurulmuş olan bir firma değildir. Çalışma sistemi oldukça farklı bir şekilde işlemekle birlikte, kullanıcılarının da para kazanması için gerekli olan çalışmaların yapılmasını sağlamaktadır. Oriflame firması, ürünlerinin kullanıcıları tarafından farklı kişilere satılmasından elde edilen kârın bir kısmını kendilerine ayırmalarını sağlamaktadır. Bu sayede kullanıcılar para kazanma şansını elde etmiş olmaktadır.
 5. İş İmkanı: Firma, insanlara iş imkanı da sunmuş olmaktadır. Özellikle belirli şartlar altında bulunan kişilerin iş bulamaması ve bundan dolayı bazı maddi sıkıntılarla karşı karşıya kalmalarından dolayı onlar için bir imkan oluşturmuş olmaktadır. Kullanıcıları aynı zamanda Oriflame ürünlerini farklı kişilere satışını gerçekleştirdikten sonra kar elde edebilecekleri bir iş imkânına sahip olmuş olacaklardır.
 6. Ek Gelir Olanağı: İş sahibi olmayan kişilere iş imkanı oluşturmakla birlikte aynı zamanda çalıştığı bir işi olmasına rağmen, ek gelir elde etmek isteyen insanlar için de bir çalışma kaynağı olarak değerlendirilmektedir. Oriflamefirması kullanıcılarının ister herhangi bir işte çalışıyor olsun isterse de herhangi bir işi olmasın, insanların diledikleri şekilde ürünlerinin satışını gerçekleştirmelerine izin vermektedir.
 7. Kendi İşinizin Patronu Olun:Oriflame firması, insanlara iş imkanı oluşturmakla birlikte aynı zamanda uzun süredir işçi olarak çalışan kişilerin Kendi işinin patronu olmaları için de bir fırsat oluşturmuş olacaktır. Özellikle insanlara hesap vermeyi sevmiyorsanız ya da uzun süredir çalıştığınız işten bıkmış durumdaysanız, o zaman severek yapacağınız ve kendi işinizin patronu olacağınız Oriflame firmasının sunmuş olduğu sisteme dahil olabilirsiniz.
 8. Ekip Kurabilirsiniz:Sisteme dahil olduktan sonra çevrenizde bulunan insanlarla birlikte hareket ederek kendi ekibinizi oluşturabilirsiniz. Bu sayede ekip lideri olarak insanları yönlendirerek daha fazla para kazanmayı sağlayabilirsiniz. Bu sayede hem tek başınıza kazanacağınızdan daha fazla para kazanmış olacak hem de çevremizdeki insanlara bir iş imkanı oluşturarak kendi ekibinizin lideri olmuş olacaksınız.
 9. Sermayesiz Çalışma:Oriflame firmasının sağlamış olduğu en önemli özelliklerden birisi de budur. Özellikle hangi iş alanında olursa olsun bir işe başlarken mutlaka belirli bir oranda sermaye tedariki etmeniz gerekmektedir. Bu, en basit işten tutunda en kapsamlı işe varıncaya kadar bu şekilde olmaktadır. Bununla birlikte Oriflame firması sizden ürünleri, katalog basımı ya da reklam çalışmaları ile ilgili herhangi bir ücret talep etmemektedir. Bununla birlikte işyeri kiralama ya da belirli bir depoya sahip olma gibi bir durumunuz da olmayacaktır. Bu sayede cebinizden herhangi bir miktarda para çıkmadan rahatlıkla para kazanmaya başlayabilecek siniz.
 10. Katalog Bastırma:Oriflame firması, ürünlerini her ay düzenli bir şekilde bastırdığı kataloglardan gerçekleştirmektedir. Bu katalog basımı için büyük bir bütçenin gerekli olduğu bilinmekle birlikte aynı zamanda ürün çeşitliliğini bulmak ve bu ürünlerin satışını gerçekleştirmek için kataloğa bastırmak, ayrıca bu kataloğu dünyanın birçok bölgesinde göndermek oldukça büyük bir masrafı doğurmaktadır. Oriflame firması, bu masrafları hiçbir şekilde size fatura etmeyecektir.
 11. Çalışma Özgürlüğü:Oriflame sisteminde herhangi bir çalışma zorunluluğu bulunmamaktadır. Dilediğiniz zaman çalışabilmekle birlikte dilediğiniz zaman çalışmamayı tercih edebilirsiniz.
 12. Mesai Saati: Sistemde herhangi bir saat dilimi içerisinde çalışma zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Bazı günler 2-3 saat, bazı günler 4-5 saat, bazı günler 7-8 saat ve bazı günler hiç çalışmadan geçirebilirsiniz. Hatta günlerce çalışmayıp sadece haftada ya da ayda bir gün bile çalışmanız yeterli olabilecektir.
 13. İnternetten Para Kazanma İmkanı:Oriflame ürünlerini, aynı zamanda internet üzerinden de satarak ek gelir elde edebilirsiniz. Sadece bireysel olarak insanlarla iletişime geçme zorunda kalmadan internet üzerinden de satışları gerçekleştirebilirsiniz.
 14. Reklam:Oriflame firması olarak tüm reklam çalışmaları,firma bünyesinde yapılmaktadır. Bununla birlikte sizin herhangi bir reklam çalışmasına ihtiyacınız olmamakla birlikte bunun içinde herhangi bir para ayırmanıza gerek kalmayacaktır.
oriflame kayıt olmak için 14 neden