Oriflame Wellness

Oriflame Wellness

Oriflame Wellness

İnsan, doğası gereği sürekli aynı tempoda olamamaktadır. Bu durumun yaşanıyor olması aynı zamanda dönemsel sorunların ortaya çıktığı durumlarda kendisini daha net bir şekilde gösterebilecektir. Bu gibi durumlarda uzmanlar tarafından çeşitli takviyeler kullanmanız tavsiye edilmekte ve bu sayede bu sıkıntılı süreci çok iyi bir şekilde kontrol etmeniz sağlanmaktadır. 

1) Oriflame Wellness Ne İşe Yarar?

Oriflame Wellness, kullanımı sayesinde daha zinde bir yaşama sahip olmanız sağlanırken aynı zamanda hayatınızı belirli bir tempoda yaşayabilmeniz içinde gerekli olan adımların atılması sağlanmış olmaktadır. Özellikle günlük rutininiz içinde gerekli olan tüm besinsel değerlere sahip olmanıza yardımcı olarak, dengeli ve düzenli bir beslenmeye sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Bu noktada ortaya çıkan takviyeler sayesinde daha dengeli bir yaşam sürmeniz mümkün olacaktır. Takviyeler hazırlanırken genel olarak şunlar kullanılmaktadır;

 • Taze meyveler
 • Balık
 • Baklagiller
 • Sebzeler
 • Yulaf
 • Arpa
 • Çavdar

2) Oriflame Wellness Multivitamin Nasıl Kullanılır?

Genel olarak bakıldığında her bünyenin ihtiyacı olan orana göre alınması tavsiye edilmektedir. Bu kapsamda ortalama birisinin günde 1 ya da 2 tablet alması gerekebilmektedir. Bu tabletler yemeklerden sonra tok karnına kullanılmalıdır. Bununla birlikte paket üzerinde ürünün dozu hakkında ayrıntılı bilgileri bulabileceksiniz. Bu kısma bakarak ne kadar almanız gerektiğine daha rahat karar verebilirsiniz. Özellikle doz aşımı yapmama konusunda oldukça dikkatli davranın. Ayrıca bu tabletleri çiğneyerek de tüketmeniz mümkündür.

3) Oriflame Wellness Astaksantin

Astaksantin, bir karotenoid türü olarak bilinmektedir. Karotenoid ise doğal olarak temin edilebilen meyvelerin, sebzelerin parlak turuncu, sarı ya da kırmızı tonlara sahip olabilmesine yardımcı olan bir pigmenttir.

Astaksantin yengeç, karides, ıstakoz, kerevit, somon balığı, kızıl aynak ve flamingo gibi bazı canlıların gözle görünen pembemsi renge sahip olmasına yardımcı olur.

Astaksantinin, karotenler arasında en faydalı olan takviye olduğu uzmanlar tarafından açıklanmıştır. Bununla birlikte bu maddenin antioksidan aktivitesinin;

 • E vitamininden 550 kat
 • C vitamininden 6 bin kat
 • KoEnzim Q10’den 800 kat
 • Karotenden de 10 kat daha güçlü olduğunu belirtilmektedir.

Tamamen doğal olan Astaksantinin besin takviyesi olarak kullanılması mümkündür. Bu sayede özellikle DNA koruyucu özelliğinin ön planda olduğuna vurgu yapılmaktadır. Özellikle yaşlanma konusunda oldukça etkili olup cildinizin ilk günkü parlaklığa ve pürüzsüzlüğe sahip olmasına yardımcı olur. 

4) Oriflame Wellness Omega 3

Omega 3, her insan tarafından alınması gereken bir takviye olarak bilinmektedir. Özellikle içeriğinde bulunan EPA (Eikosa Pentaenoik Asit) ve DHA (Dokoza Hekzaenoik Asit) değerleri sayesinde insan kalbinin normal fonksiyonuna birçok faydası bulunmaktadır.

Omega 3’ün insan vücudu için birçok faydası bulunmaktadır. Bununla birlikte insan vücudunda üretilmediği için farklı gıdalardan temin edilmektedir. Piyasada satışı yapılan Omega 3’lerin tamamı sağlıklı ve vücudunuza gerekli faydayı sağlayabilecek yapıya sahip değildir. Bundan dolayı Oriflame Wellness Omega 3’ü tercih etmeyi ihmal etmemelisiniz. 

Neden Oriflame Wellness Omega 3’ü Tercih Etmelisiniz?

 • Oriflame Wellness Omega 3 tamamen doğaldır. Doğal olduğu için de herhangi bir yan etkisi olmayacaktır. Bununla birlikte renklendirici ve koruyucu gibi zararlı maddeler bulunmamaktadır.
 • Avrupa’da üretilmekle birlikte aynı zamanda GMP ( Good Manufacturing Practise – İyi Üretim Uygulamaları) onay belgesine sahiptir. Ayrıca uluslararası geçerliliği olan Deniz Dostları (FOS) sertifikasına sahiptir.
 • Tamamen balık kullanılarak üretimi yapılmaktadır. Bununla birlikte kapsüllerinde sığır ya da domuz jelatini gibi şeyler içermemektedir.
 • En iyi arındırma standardından geçerek saflaştırılma işlemleri tamamlanmaktadır. Ayrıca Almanya’da akredite bir laboratuvar bünyesinde her yıl periyodik bir şekilde iki kez gözlemlenir ve onaylanır.
 • Saflaştırma işlemlerine tabi tutulduğundan dolayı herhangi bir toksin içermemektedir. Atlantik Okyanusu’nda avlanarak yakalanmış olan, EPA (Eikosa Pentaenoik Asit) ve DHA (Dokoza Hekzaenoik Asit) değerleri bakımından zengin balıklardan elde edilmektedir.
oriflame-wellness

5) Wellness Hapı Ne İşe Yarar

Wellness hapı, doğal olarak kullanabileceğiniz bir takviyedir. Bu takviye, insan vücuduna faydalı olan ama insan vücudu tarafından üretilmeyen gıdaların alınmasını sağlamaktadır. Bu sayede daha sağlıklı bir bünyeye sahip olurken aynı zamanda daha kaliteli bir yaşam sürebilmeniz içinde gerekli olan bir takviye türüdür. Bu takviyeler sayesinde yaşlanma ve kırışıklık konusunda oldukça önemli gelişmeler yaşadığınızı kendi gözlerinizle görebileceksiniz. Bununla birlikte birçok hastalık konusunda da oldukça faydalı bir ürün olarak kullanılabilmektedir.